در باره مرنا کالا :

فروشگاه مرنا کالا دارای چندین سال تجربه در بازار شوش تهران خیابان دشتبان زاده بورس بلور و کریستال ایران می باشد. با توجه به رشد روز افزون اینترنت و استفاده کاربران از فضای مجازی و به درخواست مشتریانی که حضوری با فروشگاه ما آشنا شدن بر آن شدیم تا در فضای مجازی هم حضور فعالی داشته باشیم . خدمات و محصولاتی که به طور سنتی به صورت عمده و تک در سراسر ایران به فروش میرسانیم در سایت مرنا کالا ارائه دهیم.

مرنا کالا فروشگاه اینترنتی به نشانی https://www.mernakala.com است که در حوزه لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی به صورت عمده و تک فعالیت میکند.

ضمانت اصل بودن کالا – تضمین بهترین قیمت!

مرنا کالا انعکاس مجازی بازار شوش تهران در سراسر کشور است.

میدان شوش یکی از قدیمی‌ترین میدان‌های تهران است که ضلع جنوب غربی آن تبدیل به مرکز بلور، چینی و لوازم آشپزخانه شده است که روزانه عمده‌فروشان و خریداران بی‌شماری از سراسر کشور به‌منظور تهیه کالاهای مورد نیاز خود به این مکان مراجعه می‌کنند. قلب ظروف آشپزخانه و پذیرایی و به‌طور اختصاصی بلور و چینی ایران طالبان زیادی دارد که از هرگونه امکان دسترسی راحت‌تر به این محل استقبال می‌کنند.

به راحتی می‌توانید در خانه بشینید ، کالای مورد نظر خود را از بین تنوع بالایی که فروشگاه‌های اینترنتی ارائه می‌دهند انتخاب کنیم و پس از زمان کوتاهی، آن را جلوی در خانه خود دریافت کنیم. هرچند خرید اینترنتی از نظر برخی‌ها مشکلاتی دارد اما مهم‌ترین مزایایی که برای کاربران به ارمغان آورده، صرفه‌جویی در هزینه و زمان است.

مرنا کالا با طراحی وبسایت و اپلیکیشن زمان را برای مشتریان عزیز که همانند جواهری با ارزش است را غنیمت شمرده و به جای گشتن در خیابان های پر تردد و پر از صدا و آلودگی این امکان را فراهم نموده تا در منزل یا محل کارتان با تکیه بر صندلی و از طریق تلفن همراه خود اجناس مورد نیاز خود را انتخاب نمایید و در سریعترین زمان دریافت نمایید.

مرنا کالا همینطور با سیاست های خود نگاهی هم به هزینه خرید دارد. ما نوع جدیدی از فروش را آغاز کرده ایم و هدف ما، افزایش توان خرید مشتری است. زمانی که مشتری توان خرید داشته باشد، ما افزایش فروش خواهیم داشت.